دانلود اپلیکیشن تماشای فیلم و سریال فیلم جویان
4.7 /10
دانلود فیلم لونه زنبور (رایگان)
100% (1 رای)

توضیحات فیلم

معرفی و دانلود فیلم لونه زنبور

فیلم لونه زنبور (Bee Nest) فیلمی است که برزو نیک نژاد آنرا در سال 1396 ساخته است . اگر بخواهیم به کارنامه‌ی هنری نیک نژاد اشاره کنیم می توان فیلم هایی نظیر : کلبه ، زاپاس ، دوزیست ، پیتزا مخلوط ، دردسرهای عظیم ، روزهای بد به در ، لبه‌ی تاریکی ، ساخت ایران 2 ، پنجری ، قرعه را نام برد.فیلم نامه‌ی لونه زنبور را محسن کیایی نگاشته است و سعید خانی تهیه کنندگی آنرا برعهده داشته است.در این فیلم ایرانی بازیگرانی چون پژمان جمشیدی ، محسن کیایی ، هومن برق‌نورد ، بهاره کیان افشار ، رعنا آزادی ور ، فرید سجادی حسینی و …. به ایفای نقش پرداخته اند.

 

دو پسرخاله به نام‌های صابر و مرتضی، با فعالیت در عرصهٔ دزدی مشغول به کار هستند. آن‌ها یک جعبه ارزشمند را که پدر صابر از مهتاب دزدیده بود، به دست می‌آورند. این کار باعث ورود آن‌ها به دردسر می‌شود و ناچار به پنهان کردن جعبه می‌شوند.

 

در این بین، مهتاب و برادرش پدر صابر را می‌کشند. پس از تدفین پدر صابر، دو پسرخاله به تهران بازگشته و به وجود مهتاب پی می‌برند. برای حفظ جعبه‌ی دزدی پدر صابر که ارزش 30 میلیارد دارد، ناچار به برداشتن آن با خود هستند. با این حال، وقتی به مقصد می‌رسند، می بینند که آنجا تبدیل به کلانتری شده است….

لینک های مرتبط

دانلود فیلم سگ بند

دانلود فیلم های پژمان جمشیدی

حجم مصرفی شما عادی محاسبه می‌شود.

پیشنهادات بر اساس دانلود فیلم لونه زنبور (رایگان)

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه داستان فیلم را اسپویل می‌کند؟