دانلود اپلیکیشن تماشای فیلم و سریال فیلم جویان
4.3 /10
دانلود فیلم یاغی
100% (7 رای)

توضیحات فیلم

معرفی و دانلود فیلم یاغی

فیلم یاغی (Yaghi) عنوان فیلمی سینمایی به کارگردانی جهانگیر جهانگیری است.فیلم هایی چون افراطی‌ها ، غریبه ‌ای در شهر ، چشمک ، ملودی ، بی‌همتا ، مجازات ، بدل ، رابطه پنهانی ،مرگ گرگ‌ها ، تبعیدی‌ها از دیگر آثار ساخته شده توسط وی می باشد.فیلمنامه یاغی به قلم جمشید حیدری نگاشته شده و محمد هاشم سبوکی تهیه‌کنندگی آنرا برعهده داشته است.

 

این فیلم در مدت زمان 97 دقیقه محصول سال 1376 می باشد.در این فیلم سینمایی ایرانی هنرمندانی همچون فرامرز قریبیان ، جمشید هاشم پور ، افسانه بایگان ، فرهاد جم ، عباس شباویز ، مهدی فقیه ، مهدی سبوکی ، یداله رضوانی ، رحیم هودی ، هوشنگ دیبائیان ، رفیع مددکار ، صادق جیران زاده ، جلال موسوی ، فرهاد خان محمدی و احمد عباسقلی به ایفای نقش پرداخته اند.

 

در خلاصه داستان این فیلم آمده است که سید یک معلم است که به دلیل تبعید به روستا منتقل شده است. او به دادمحمد که نتوانسته سهم اربابی خود را به دلیل خشکسالی پرداخت کند، توصیه می کند که به جای ترک روستا در آنجا بماند و در برابر ظلم خان مقاومت کند. اما خان با توطئه ای او را به زندان می فرستد. دادمحمد بعد از اعتراض نهایتا به کمک نگهبان زندان موفق به فرار می شود. هنگام فرار او زخمی شده و برای نقاهت به خانهٔ کربلایی، ریش سفید مذهبی روستا به نام سید مراجعه می کند.

 

لینک های مرتبط

دانلود فیلم های جمشید هاشم پور

دانلود فیلم گارد ویژه

حجم مصرفی شما عادی محاسبه می‌شود.

پیشنهادات بر اساس دانلود فیلم یاغی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه داستان فیلم را اسپویل می‌کند؟